Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa ze znajomością języka angielskiego

ASB Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ASB Poland Sp. z o.o. ASB Poland Sp. z o.o.
ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Region:

Opis stanowiska:

  • Księgowanie dokumentów w systemach księgowych, kontakt z klientem w celu przekazania informacji lub otrzymania dokumentów, uzgadnianie sald księgowych.
  • Praca pod nadzorem Starszych Księgowych.
  • Praca na pełen etat z 30 minutową przerwą na lunch.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.
  • Absolwent/-ka lub Student/-ka ostatnich lat studiów.
  • Kierunek studiów: Rachunkowość, Finanse, Ekonomia lub podobne.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w księgowości (praktyka, staż lub praca).

Oferujemy:

  • Pracę w centrum Warszawy - Złote Tarasy.
  • Możliwość awansu na wyższe stanowisko w ramach naszej firmy.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Bogaty program benefitów pracowniczych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.