Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Administracyjne wsparcie działu sprzedaży
- Przygotowywanie dokumentacji ofertowej, transportowej, dla księgowości itd.
- Efektywna realizacja powierzonych projektów jak przygotowywanie prezentacji czy ofert dla Klientów
- Wsparcie w obsłudze i kontroli zamówień
- Kontrola wysyłek
- Poszerzanie bazy dostawców firmy
- Dbanie o sprawne funkcjonowanie Działu

Wymagania

Oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego to warunek konieczny
- Wykształcenie wyższe
- Dobra znajomość Pakietu Ms Office
- Doskonała organizacja pracy własnej
- Skrupulatność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w poligrafii bądź agencji reklamowej

Prezentacja firmy

Printing Polska jest oddziałem spółki norweskiej funkcjonującej na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa