Młodszy Kontroler Jakości (przemysł papierniczy)

Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o.

Solec Kujawski k Toruń, kujawsko-pomorskie

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm
województwa Kujawsko – Pomorskiego.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Solec Kujawski k Toruń

PASACO to dynamicznie rozwijająca się firma o profilu produkcyjno-handlowym działająca w branży papierniczej. Ponad 15 lat istnienia zapewniło firmie PASACO pozycję lidera w produkcji papieru samokopiującego i silnego producenta szerokiego asortymentu papierniczych produktów eksploatacyjnych. Od wielu lat firma prowadzi również eksport swoich produktów do ponad 40 krajów na świecie.

Obecnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Młodszy Kontroler Jakości

Dział Kontroli Jakości

miejsce pracy: Solec Kujawski

Opis stanowiska pracy

  • Nadzór i kontrola istniejących procesów produkcyjnych i monitoring zgodności procesów z obowiązującymi procedurami,
  • Weryfikacja procesów produkcyjnych i pośrednio-produkcyjnych w obszarze jakościowym powstających w ich wyniku wyrobów,
  • Kontrola zgodności materiałów przyjmowanych do zakładu z zamówieniem, dokumentacją techniczną oraz innymi wymaganiami,
  • Aktywny udział w szkoleniu z dziedziny zapewnienia jakości,
  • Aktywny udział w procesie analizy przyczyn zaistniałych problemów jakościowych,
  • Kontrola i rozwój dokumentacji oraz zapisów potwierdzających prawidłowość prowadzonych procesów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
  • Doświadczenie w pracy w kontroli jakości,
  • Dobra pamięć i podzielność uwagi,
  • Spostrzegawczość i systematyczność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz zdolność budowania relacji interpersonalnych,
  • Dobra organizacja w warunkach presji czasu,
  • Samodzielność i aktywność w realizacji zadań zmierzających do osiągania wyznaczonych celów,
  • Odpowiedzialność za podejmowane decyzje i konsekwencja w działaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, również w dni wolne od pracy,
  • Sprawna obsługa komputera,
  • Prawo jazdy kat. B.

Kandydatom oferujemy pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników pracy.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres  do dnia 09.09.2016 r.

Informujemy, że nadsyłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o.