MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY

Rolimpex S.A.

Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0820

Obowiązki:

Współtworzenie i wysyłanie raportów sprzedaży, wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie dostarczania danych o klientach i sprzedawanych produktach, udział w tworzeniu kalkulacji cen, udział w procesie przygotowywania raportów grupowych i sprawozdań finansowych zgodnie ze standardami korporacji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Dołącz do Nas jeśli: Jesteś studentem bądź absolwentem studiów ekonomicznych (preferowane kierunki finanse, rachunkowość). Posługujesz się na poziomie zaawansowanym MS Excel. Potrafisz wyciągać wnioski biznesowe na podstawie przeprowadzonych analiz. Jesteś komunikatywny/a oraz nastawiony/a na współpracę i wymianę informacji w zespole. Chcesz się rozwijać w kontrolingu finansowym. W zamian: Zapewnimy możliwość łączenia studiów i pracy, ponieważ szukamy osoby dostępnej 20 godzin tygodniowo. Oferujemy umowę zlecenie. Docenimy Twoje zaangażowanie i damy możliwości rozwoju. Przyjmiemy Cię do Naszej społeczności z uśmiechem i zadbamy, abyś dobrze się u Nas czuła/czuł.

Miejsce pracy: Lubawska 7, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rolimpex S.A. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rolimpex S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.rolimpexnasiona.pl/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy