Młodszy konsultant - Wrocław

Jobman Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Młodszy konsultant - Wrocław (oferta pracy tymczasowej)
Nr: oej

Do Twoich zadań będzie należało m.in.:
- profesjonalna telefoniczna obsługa klientów
- informowanie o produktach i usługach dla naszych klientów
- sprzedaż oferty dopasowanej do klienta biznesowego
- budowanie relacji z klientami, tak aby byli zadowoleni z Twojej obsługi, jak i jakości usług świadczonych przez firmę

W zamian oferujemy:
- profesjonalne szkolenie, przygotowane zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i dla tych, którzy pierwsze kroki w tej branży mają już za sobą
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
- praca zmianowa w godz: 8-16, 9-17, 12-20 (poniedziałek – piątek, co 6 tygodni sobota 8-16)
- stałe wsparcie merytoryczne w procesie sprzedaży
- stałe wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje i premie
- pracę dla dużej międzynarodowej firmy

Wymagania

Oczekujemy:
- łatwości w prowadzeniu i podtrzymywaniu rozmów z klientami przez telefon
- umiejętności sprawnej obsługi komputera
- dobrej dykcji
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- chęci podnoszenia kwalifikacji