konsultant ds. sprzedaży i realizacji usług HR

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Masz już doświadczenie w sprzedaży, ale szukasz ciekawych perspektyw rozwoju?

Randstad Polska stale się rozwija, dołącz do nas i rozpędź swoją karierę!

Obecnie do oddziału w Gliwicach poszukujemy:

Nr ref.: 40745
Praca stała
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż usługi pracy tymczasowej
  • współpraca z wiodącymi firmami na Gliwic i okolic
  • profesjonalna obsługa klientów B2B
  • udział w akcjach promujących markę Randstad wśród pracodawców oraz pracowników
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • dbanie o wizerunek Randstad jako profesjonalnego partnera wśród kandydatów i klientów
  • generowanie nowych pomysłów na rozwój biznesu

Oczekiwania:

Jeżeli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży
  • dotarcie do osoby decyzyjnej nie stanowi dla Ciebie problemu
  • w sprzedaży i pracy z klientem czujesz się jak ryba w wodzie
  • interesujesz się branżą HR i chcesz rekrutować pracowników
  • jesteś otwarty na nowe pomysły i lubisz wychodzić z inicjatywą
  • masz czynne prawo jazdy

To Ciebie szukamy!

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w zgranym, młodym zespole
  • szkolenia i odpowiednie wdrożenie w branżę HR
  • możliwość rozwoju i podejmowania wyzwań
  • świadczenia pozapłacowe
  • niezbędne narzędzia pracy