Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/06/2016.

Młodszy konsultant ds. rekrutacji

Warszawa / Kraków, mazowieckie

eWork Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne dla sektora BPO/SSC
  • Wyszukiwanie kandydatów za pomocą m.in. wewnętrznej bazy, social media
  • Redagowanie i publikacja ogłoszenia o pracę
  • Weryfikacja nadesłanych dokumentów aplikacyjnych
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • Tworzenie zestawień, analiz i raportów

Poszukujemy osoby:

  • Doświadczonej w pracy z klientem/sprzedaży B2B lub rekrutacji
  • Chcącej rozwijać się w branży rekrutacyjnej
  • Z bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (B2+)
  • Komunikatywnej, samodzielnej, ambitnej, nastawionej na cel
  • Dyspozycyjnej od stycznia 2016 roku (przewidywana data rozpoczęcia pracy)

Wymagania

Co możesz zyskać pracując w eWork?

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze rekrutacji w międzynarodowej organizacji
  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy
  • Duże możliwość rozwoju zawodowego(zróżnicowane ścieżki w zależności od zainteresowań
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • ...a przede wszystkim satysfakcje z codziennych obowiązków!

eWork to kompleksowy dostawca usług konsultingowych z branży IT, telekomunikacyjnej... oraz biznesowej.

Dysponując dostępem do rynku usług konsultingowych, eWork udostępnia obecnie swoim klientom ponad 5000 konsultantów zarówno na terenie całej Skandynawii, jak i całego świata.

Nasza wizja: Klienci dla wszystkich konsultantów i konsultanci dla wszystkich klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Human Resources