Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji - praktyki

CPL Jobs Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Lokalizacja: Poznań

Do naszego oddziału w Poznaniu poszukujemy osoby zainteresowanej zdobyciem doświadczenia w branży rekrutacyjnej w międzynarodowym środowisku.

Wymagania, które musisz spełniać, aby wziąć udział w projekcie:

  • zainteresowanie obszarem HR ze szczególnym uwzględnieniem rekrutacji;
  • mile widziani studenci 4, 5 roku lub absolwenci dyspozycyjni minimum 3 dni w wymiarze 6 godzin dziennie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • dobra organizacja pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy.

Zakres obowiązków:

  • wstępna selekcja CV oraz pierwszy kontakt telefoniczny z kandydatami;
  • aktualizacja bazy kandydatów;
  • umawianie spotkań z kandydatami;
  • uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych;
  • zamieszczanie ogłoszeń w portalach internetowych;
  • udzielanie kandydatom informacji o aktualnych projektach rekrutacyjnych;
  • bieżąca pomoc w pracach administracyjno – biurowych.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia w branży HR, popartego referencjami;
  • dynamiczne i ciekawe praktyki (bezpłatne) w branży doradztwa personalnego w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zmierzenia się ze złożoną i interesującą tematyką.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nr ref. w temacie emaila.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.