młodszy konsultant ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Jako lider na rynku agencji pracy tymczasowej, silnie się rozwijamy!

Jeśli chcesz rozwijać się z nami, dołącz do Randstad Polska i pracuj na stanowisku:

Nr ref.: 33675
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • rekrutacja pracowników tymczasowych na stanowiska niższego szczebla
  • aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy
  • bieżąca obsługa klienta
  • budowanie bardzo dobrych relacji z klientem
  • opieka nad pracownikami tymczasowymi
  • administrowanie dokumentacją personalną
  • nadzorowanie zmian i koordynacja zlecenia

Oczekiwania:

Jeżeli:

  • masz już pierwsze doświadczenia zdobyte w agencji rekrutacyjnej
  • lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji
  • wyzwania w pracy odbierasz jako szansę rozwoju
  • umiesz pracować samodzielnie
  • masz doświadczenia w pracy z wymagającym klientem
  • masz czynne prawo jazdy kat.B

Dołącz do nas!

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szansę rozpoczęcia kariery w branży HR i poznania specyfiki rekrutacji pracowników tymczasowych
  • premie 4 razy w roku oraz pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, możliwość dofinansowania nauki języków obcych lub edukacji podyplomowej
  • wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu
  • najlepszy w branży profesjonalny program szkoleniowy – na sali szkoleniowej poznasz nasz model współpracy biznesowej, przejdziesz poszczególne szczeble wtajemniczenia w ramach „Akademii Rekrutacji”