MŁODSZY KONSULTANT DO SPRAW HR

Domino Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Domino Polska, do swojego zespołu we Wrocławiu poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

-uczestnictwo w prowadzeniu wybranych projektów rekrutacyjnych

-kreowanie i wyznaczanie standardów rekrutacji pracowników tymczasowych

-aktywny udział w projektach HR oraz bieżąca współpraca z Managerem

-nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami

Wymagania

-wykształcenie wyższe

-umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w dynamicznym środowisku pracy pod presją czasu, diagnozowania i rozwiązywania problemów

-odpowiedzialność za powierzone zadania

-wysoka kultura osobista

-elastyczność oraz nieszablonowe myślenie

Oferujemy:

-samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy

-codzienną pracę w przyjaznej atmosferze w zespole osób nastawionych na jakościową realizację projektów rekrutacyjnych i długofalową współpracę z Klientami firmy

-zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem francuskim umożliwiającej realizację własnych pomysłów i ceniącej zaangażowanie swoich pracowników

-pracę w centrum Wrocławia

-umowę o pracę

-udostępniamy niezbędne do realizacji powierzonych zadań narzędzia do pracy

Domino Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7050

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja