Młodszy Konsultant CRM

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu implementacyjnego na jednym z prowadzonych projektów.

Opis roli:

  • Wdrażanie systemów klasy CRM;
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w chmurze i w obszarach: procesów sprzedaży, obsługi klienta i marketingu;
  • Analiza funkcjonalności wybranego systemu CRM oraz wymagań biznesowych wraz z zespołem;
  • Opracowanie projektu rozwiązania, implementacja, wdrożenie oraz utrzymanie zaprojektowanego rozwiązania.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci ostatniego roku);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość rozwiązań CRM;
  • Umiejętność programowania w jednej z wybranej z technologii (Java, Java Script,.NET, Web Services, Apex);
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL);
  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się i prężnie funkcjonującej firmie;
  • Możliwość realizacji projektów dla wiodących klientów polskich i zagranicznych;
  • Szerokie możliwości szybkiego rozwoju zawodowego;
  • Dobrą lokalizację biura – Śródmieście;
  • Doskonałą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting