Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

młodszy konstruktor

Nr ref.: 27050
Praca stała
Lokalizacja: Białystok

Zakres obowiązków:
  • projektowanie w środowisku CAD
  • utrzymywanie kontaktu z klientem, również zagranicznym
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji
  • współpraca z działem handlowym i technicznym

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu mechaniki
  • komunikatywność

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)