Młodszy Inżynier Sprzedaży

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

miejsce pracy: Łódź

Głównie zadania na stanowisku:

  • sporządzanie kalkulacji kosztów dla nowych zapytań ofertowych i przygotowywanie nowych ofert dla klientów
  • ścisła współpraca z klientami (także zagranicznymi ), w tym doradztwo techniczne
  • udział we wdrażaniu nowych projektów oraz opieka sprzedażowa po zakończeniu wdrożenia i uruchomieniu produkcji seryjnej
  • aktualizacja i nadzór bazy cen sprzedaży produktów nowych oraz z istniejącej produkcji seryjnej
  • odpowiedzialność za analizę wykonalności (feasibility study)
  • analiza rynku i pozyskiwanie nowych klientów (w dalszej perspektywie)
  • czynny udział w przygotowywaniu oraz nadzorowaniu realizacji planów sprzedaży
  • współtworzenie strategii sprzedażowej (w dalszej perspektywie)
  • ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa oraz z centralą firmy w Niemczech.
    W szczególności bezpośrednia współpraca z Działem Zarządzania Projektami na etapie przekazywania dokumentacji wejściowej do nowych projektów.
  • raportowanie do Zarządu firmy oraz centrali w Niemczech

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe ekonomiczne lub w zakresie budowy maszyn lub zarządzania produkcją bądź ostatni rok studiów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • elastyczność, asertywność
  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • udział w międzynarodowych projektach
  • świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.