Młodszy Handlowiec / Junior Account Manager

Connect Distribution Sp. z o.o.

Warszawa, 02-640, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało m.in.:

•pozyskiwanie oraz aktywna obsługa partnerów biznesowych w kraju i za granicą

•udzielanie informacji na temat oferowanych produktów i rozwiązań

•prowadzenie prezentacji handlowo-produktowych

•przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów

•współpraca  z działem marketingowym i technicznym przy realizacji poszczególnych zadań

•aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych

•planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

•wykształcenia  na poziomie licencjatu, studiów wyższych (ewentualnie ostatnich lat studiów)

•min 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B (branża IT mile widziana)

•znajomości j. angielskiego (min. na poziomie komunikatywnym)

•znajomości podstawowych zagadnień z dziedziny informatyki

•sumienności, punktualności, dobrej organizacji pracy

•komunikatywności i doświadczenia we współpracy z klientami

•pozytywnego usposobienia i umiejętności pracy w zespole

•motowycji do realizacji zadań i osiągania założonych celów

UWAGA:
Prosimy o podanie wysokości oczekiwanego wynagrodzenia oraz informacji od kiedy możliwe jest podjęcie pracy.

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od sprzedaży.
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Kadra zarządzająca