Młodszy Elektronik - Elektronik ds. Radionawigacji

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Obsługa i eksploatacja urządzeń / systemów radionawigacyjnych w obszarze podległym Regionalnemu Zespołowi Technicznemu Poznań (monitorowanie, sprawdzanie stanu technicznego, kontrolowanie parametrów urządzeń).
  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń oraz usuwanie awarii (wyjazdy w teren).
  • Przygotowywanie meldunków o usterkach i nieprawidłowościach w pracy systemów i urządzeń (w tym kontakt z producentami eksploatowanych urządzeń i systemów).
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, rejestru części zamiennych itp.
  • Opracowywanie wniosków zakupowych, procedur, instrukcji, opisów przedmiotu zamówienia, planowanie budżetu.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe magistersko - inżynierskie, preferowane na kierunkach: elektronika, telekomunikacja, radiokomunikacja, teleinformatyka,
  • minimum 1 rok stażu pracy (na stanowisko Młodszego Elektronika) lub minimum 2 lata stażu pracy (na stanowisko Elektronika),
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, telekomunikacji, informatyki,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), systemów operacyjnych Windows, aplikacji internetowych,
  • dobra orientacja w zagadnieniach związanych z lokalnymi sieciami komputerowymi,
  • umiejętność posługiwania się miernikiem uniwersalnym oraz oscyloskopem,
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobry stan zdrowia,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na konstruktywne rozwiązywanie problemów i osiąganie założonych celów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość zatrudnienia w Firmie o stabilnej pozycji na polskim rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do dnia 09.10.2016r. aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku aplikowania wraz ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego: ATPT PO.

Prezentacja firmy

PAŻP jest jedyną firmą w Polsce zatrudniającą kontrolerów ruchu l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy