Młodszy Doradca Klienta ds. REKLAMY ONLINE

Marketing Online

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • Sprzedaż produktów SEM/SEO/Web Analytics/Digital Advertising
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • Śledzenie nowości w branży, obserwowanie trendów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu marketingu online
  • Szkolenia oraz stabilność zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników (stała pensja + prowizja)

Wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów SEM/SEO
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji
  • Zaangażowanie, dokładność i kreatywność
  • Samodzielność w powierzonych obowiązkach
  • Znajomość Internetu i zasad jego funkcjonowania

Prezentacja firmy

Agencja Marketing Online działa na rynku od roku 2001 i zajmuje się skut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce