Młodszy Content Manager / Copywriter

Ateneo.pl

Andrychów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- współpraca i koordynowanie prac zewnętrznych copywriterów
- przygotowywanie wartościowych treści poradnikowych, publikacji prasowych, artykułów sponsorowanych, wpisów na blogi
- research i współpraca z blogami/portalami

Wymagania

Wymagamy:
- komunikatywności i umiejętności analitycznych
- kreatywności, swobody w poruszaniu się w różnej tematyce
- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym lub wyższym
- świetnej organizacji pracy, samodzielności i terminowości

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończenie studiów kierunkowych (lingwistyka, literatura, dziennikarstwo, komunikacja)

Zapewniamy:
- motywacyjny system wynagrodzenia
- szkolenia wewnętrzne
- miłą atmosferę

Istnieje możliwość pogodzenia pracy ze studiami oraz pracy w niepełnym wymiarze czasu.

Jak aplikować?:
- wyślij CV
- w treści e-maila opisz swoją osobę w kilku zdaniach

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją interaktywną specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media