Yieldbird Sp. z.o.o
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Analityk

(w zespole optymalizacji)

Miejsce pracy: Warszawa

To gwarantujemy:

  • praca w oparciu o umowę preferowaną przez kandydata w jednej z najdynamiczniej rozwijających się spółek digital
  • niepowtarzalny know-how
  • atrakcyjny pakiet benefitów oraz pakiet socjalny
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • masa wyzwań i praca w fajnym, zgranym zespole :)

Twoje obowiązki:

  • praca nad zwiększaniem eCPM i przychodu wydawców
  • monitoring i kontrola wskaźników performance wydawców
  • przygotowywanie analiz
  • współpraca z innymi działami Yieldbird: Publisher Development, Adops, Ad Product Development oraz z działem sprzedaży i rozwoju produktu reklamowego u wydawcy
  • rekomendacja rozwiązań́ mających na celu zwiększenie przychodów wydawców
  • zdobywanie i wykorzystywanie wiedzy z zakresu programmatic i optymalizacji

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku analitycznym w branży reklamowej
  • biegła znajomość Excela
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność, wytrwałość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań́
  • niezależność w działaniu, umiejętność wyznaczania sobie priorytetów
  • umiejętność pracy zespołowej, dystans i poczucie humoru
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość podstaw R i PostgreSQL
Zgłoś się do nas już teraz klikając w przycisk 'Aplikuj'!