młodszy analityk z j. angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla jednego z największych banków na świecie. Zapraszamy do aplikowania osoby, które chcą rozwijać się/ zdobyć doświadczenie w obszarze bankowości i są gotowe podjąć wyzwanie pracy na stanowisku:

Nr ref.: 40392
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • analiza transakcji finansowych
  • weryfikacja klientów i transakcji w celu wykrycia nieprawidłowości
  • rozpoznawanie zagrożeń bezpieczeństwa transakcji
  • analizowanie danych uzyskanych z wewnętrznych baz, Internetu i baz danych handlowych
  • przygotowywanie prezentacji na podstawie zebranych danych
  • działanie zgodnie z umowami, standardami poufności oraz globalnymi standardami, procedurami i narzędziami
  • współpraca z zespołem

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe (niekoniecznie finansowe, jednak mile widziane kierunki związane z finansami, ekonomią, itp.)
  • mile widziane doświadczenie, zwłaszcza w obszarze finansów/bankowości
  • umiejętności analityczne
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • chęć rozwoju w obszarze finansowo-bankowym

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)
  • pakiet szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozpoczęcia kariery/ zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, prestiżowej organizacji
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)