młodszy analityk w dziale IS

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Obecnie dla naszego Klienta Philip Morris International, poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 29309
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu wspierającego globalne systemy HR w PMI.

  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników wg. Metodologii ITIL
  • koordynowanie zmian w aplikacjach HR przy użyciu Service - NOW
  • przygotowywanie i uaktualnianie dokumentacji
  • testowanie wdrażanych rozwiązań
  • wsparcie innych członków zespołu w realizacji zadań z zakresu wsparcia i rozwijania aplikacji HR

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy w dziale wsparcia systemów informatycznych, będzie dodatkowym atutem
  • znajomość procesów i aplikacji do wsparcia systemów informatycznych
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności zaawansowana znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • szybkość uczenia się nowych umiejętności
  • otwartość na pracę w międzynarodowym i wielokulturowym zespole
  • znajomość systemu SAP HR lub innych aplikacji wspierających dział HR jako użytkownik, będzie wartością dodaną

• znajomość procesów HR mile widziana.

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)