Młodszy analityk systemów informatycznych (systemy dla administracji publicznej)

Star Technology Sp. z o.o.

Lublin, 20-601, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• analiza i dokumentowanie wymagań dla rozwiązań informatycznych (w tym spotkania z Klientem) oraz ocena wykonalności,
• analiza i zmiana organizacji pracy oraz proponowanie sposobów udoskonalania istniejących procedur i systemów informatycznych,
• uzgadnianie założeń systemów informatycznych z osobami odpowiedzialnymi z poszczególnych obszarów projektu,
• udział w tworzeniu backlogu (repozytorium planowanych działań) i proponowaniu nowych inicjatyw,
• ścisła współpraca z zespołem programistycznym,
• kontrola zgodności powstałego systemu w stosunku do wymagań,
• prowadzenie prezentacji dla klienta i szkolenia użytkowników systemów,
• uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert: proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z architektami,
• ewaluacja wdrożonych rozwiązań – analiza efektów i poszukiwanie obszarów do udoskonalenia.

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekuje się:

• wykształcenia wyższego lub studenci 4 i 5-go roku na preferowanych kierunkach administracja publiczna, ekonomia, prawo,

• co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w administracji publicznej,

• znajomości procedury administracyjnej oraz zasad funkcjonowania administracji publicznej,

• doświadczenia w pracy z przynajmniej jednym programem branżowym,

• analitycznego myślenia i orientacji na rozwiązywanie problemów,

• umiejętności przekładania oczekiwań klientów na konkretne rozwiązania technologiczne,

• kreatywnego podejście do problemów prowadzącego do wypracowywania efektywnych rozwiązań,

• umiejętności pracy w zespole i bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych a także doskonałej organizacji pracy własnej.

Dodatkowe atuty:

• doświadczenie w projektowaniu aplikacji,

• doświadczenie w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia,

• praktyczna znajomość metodologii agile oraz powiązanych z nią technik (np. TDD/BDD),

• znajomość technik modelowania UML 2.0, BPMN,

• umiejętność projektowania makiet i interakcji (mile widziane Axure),

• znajomość zagadnień Domain Driven Design,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• znajomość technik priorytetyzacji,

• umiejętność przewidywania i identyfikowania przyszłych potrzeb użytkowników,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

W Star Technology wdrażamy nowatorskie pomysły w dziedzinie usług i rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy