MŁODSZY ANALITYK SPORTOWY / JUNIOR SPORT ANALYST

Rafkom Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli sport to Twoja pasja, a każdy weekend układasz pod kątem meczu swojej ulubionej drużyny, jeśli na romantycznej kolacji nerwowo spoglądasz ukradkiem na wyniki z “livescora” oraz wiesz, że kurs 2.05 na rzut monetą jest atrakcyjny, a dodatkowo pojęcie “surebet”, czy “value” nie jest Ci obce to jesteś kandydatem jakiego szukamy!
Prężnie rozwijająca się firma z branży I-Gaming szuka kandydatów do pracy na stanowisku Analityk Sportowy/Trader do lokalnego biura we Wrocławiu.

Zakres odpowiedzialności:

- monitorowanie oferty zakładów przedmeczowych oraz pozycjonowanie oferty zgodnie ze strategią firmy w odniesieniu do rynku i konkurencji,
- monitorowanie oferty zakładów na żywo,
- analizę ryzyka w zakresie przyjmowania zakładów bukmacherskich,
- analizę aktywności klientów firmy,
- przygotowywanie oferty zakładów przedmeczowych, zwłaszcza w zakresie sportów, za które będziesz odpowiedzialny,
- opracowywanie oraz wdrażanie nowych produktów do oferty firmy, w szczególności wynikających z kampanii marketingowych.

Wymagania

- znajomość funkcjonowania branży bukmacherskiej,
- pasja oraz bardzo dobra wiedza z zakresu szeroko pojętej tematyki sportowej,
- wiedza z zakresu rachunku prawdopodobieństwa oraz metod statystycznych,
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do pracy w weekendy i święta,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- bardzo dobra umiejętność pracy z narzędziami informatycznymi, w szczególności Excel,
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
- dodatkowym atutem będzie szczególne zainteresowanie w zakresie sportów: siatkówka, sporty walki, koszykówka, hokej oraz żużel,
- absolwenci lub studenci ostatnich lat mile widziani.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą pełen zakres usług w obszarze szeroko p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Analityka, Praca Inne