(Młodszy) Analityk Inwestycyjny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/tka będzie aktywnie wspierał/a zespół inwestycyjny poprzez dostarczanie kluczowych danych mających na celu zabezpieczenie planów biznesowych.
Kluczową umiejętnością jest doświadczenie w zakresie modelowania fin.
Jest to propozycja kierowana do kandydatów mających doświadczenie we wskazanym obszarze jak również analityków m.in. z BIG 4, banków czy spółek deweloperskich.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży budowlanej.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie modeli finansowych dla poszczególnych projektów
  • Kompleksowy udział w obsłudze projektu inwestycyjnego (negocjacje/pozyskiwanie finansowania/model fin/przygotowanie oferty/zamknięcie projektu)
  • Analiza rentowności projektów inwestycyjnych
  • Tworzenie prezentacji oraz analiz ad-hoc
  • Przygotowywanie analiz rynkowych/porównawczych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w obszarze finanse, ekonomia itp.
  • Min. 1 rok doświadczenia w analizie inwestycyjnej/finansowej/doradztwie finansowym/transakcyjnym
  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym
  • Min. dobra znajomość Excela (mile widziane VBA)

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zajęcia językowe)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page