Młodszy Analityk Finansowy

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

• Analiza składowych kosztów (materiałowych, wyrobów, pozaprodukcyjnych)

• Analiza odchyleń budżetowych

• Wprowadzanie danych do systemu klasy ERP,

• Wsparcie procesu budżetowania kosztów

• Monitoring realizacji kosztów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i standardami

• Tworzenie raportów, sprawozdań, zestawień i analiz finansowych,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość)

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale księgowości i controllingu

• Znajomość zagadnień analizy danych finansowych przedsiębiorstw produkcyjnych

• Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym

• Bardzo dobrej znajomości aplikacji MS Office w szczególności MS Excel (tabele przestawne)

• Mile widziana znajomość systemów klasy ERP

• Wysokich umiejętności analitycznych i matematycznych

• Znajomości polskich przepisów o rachunkowości i zasad rozliczania kosztów

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

• Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse