Młodszy Analityk Biznesowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Analityka Biznesowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za analizy komercyjne / sprzedażowe jednej z kategorii oraz będzie współpracowała bezpośrednio z Dyrektorem Handlowym. Jest to idealna praca dla kandydata, ceniącego sobie możliwość wspierania biznesu oraz stanowisko opierające się nie tylko o pracę z danymi, ale również bezpośredni kontakt z ludźmi.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży handlu detalicznego, lider w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i prezentacji dla Działu Handlowego
  • Udział w przygotowywaniu pakietów informacyjnych dla Zarządu
  • Sporządzanie analiz, dotyczących sprzedaży oraz marżowości
  • Ocena rentowności projektów inwestycyjnych oraz akcji promocyjnych
  • Udział w procesie budżetowania oraz zamknięcia miesiąca

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - zarządzanie, finanse, ekonomia itp.
  • 1-2 lata doświadczenia w analizie biznesowej / finansowej (preferowanie firmie z branży FMCG)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)
  • Biegła znajomość Excel oraz umiejętność pracy na bardzo dużej ilości danych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • Wielozadaniowość, nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego
  • Wysokie umiejętności komunikacji biznesowej
  • Asertywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page