Młodszy Administrator Systemów Komputerowych

Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma General Computer z siedzibą w Warszawie
poszukuje osób na stanowisko:

REF: WA-PL-01-012017

Miejsce pracy:  Warszawa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna:
- za rozwój i utrzymanie systemów informatycznych
- pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu bieżących problemów z dziedziny IT
- poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych.
- prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych
- uczestnictwo w szkoleniach i seminariach

Oferujemy:
- współpracę B2B
- realizację ciekawych projektów
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą atmosferę pracy
- pracę w międzynarodowym zespole
- szkolenia
- narzędzia niezbędne do wykonania powierzonych zadań

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub studenci V roku o kierunku informatyka lub pokrewnym
- Znajomość systemów Windows Serwer 2003 i 2008 i nowszych na poziomie administracyjnym
- Znajomość systemów Linux  np. Red Hat 7  na poziomie administracyjnym
- Praktyczna znajomość sprzętu komputerowego PC
- Znajomość zagadnień związanych z działaniem sieci LAN i WAN
- Praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych
- Rzetelność w prowadzeniu dokumentacji
- Metodyczność i systematyczność w rozwiązywaniu problemów
- Dokładność, sumienność, komunikatywność
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacja techniczną i prowadzeniem korespondencji a także codzienną komunikacją z klientami.
- Znajomość systemów księgowych będzie dodatkowym atutem.
- Gotowość do podróży służbowych, także zagranicznych
- Prawo jazdy kategorii B

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w General Computer odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do General Computer.
Firma General Computer zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Firma Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o. o. powstała w 201... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems