Opis stanowiska pracy

IT Professionals Sp. z o.o. jest firmą działającą na polu rekrutacji w sektorze IT.
Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.

Dla jednego z naszych klientów, globalnej firmy informatycznej, poszukujemy do działu Wsparcia Technicznego Produktów osób na stanowisko:

Administrator Systemowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nr. ref. : MŁ/ADMSYS/WAW/IP

Zadania:
- Zapewnienie wsparcia klientom zewnętrznym w zakresie działania systemów
- Administrowanie systemami klienckimi (środowiska produkcyjne i developerskie)
- Współpraca z działem testów, zapewnienie środowiska przed produkcyjnego
- Samodzielna i zespołowa realizacja zleconych zadań
- Przeprowadzanie aktulizacji systemów
- Rekomendowanie nowych procesów oraz możliwości optymalizacji istniejących procesów dotyczących administrowanych systemów
- Uczestniczenie w spotkaniach, partycypacja w podejmowanych działaniach

Oferujemy:
- Szkolenie z systemu, którego będzie dotyczyć administracja
- Pracę w znanej, globalnej firmie informatycznej
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Opiekę medyczną i kartę MultiSport
- Ubezpieczenie na życie i pakiet emerytalny oraz inne dodatki do wynagrodzenia

Wymagania

- Ukończone studia o kierunku: informatyka lub pokrewne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna praca z klientem anglojęzycznym)
- Bardzo dobra znajomosć pakietu MS Office
- Wysokie zdolności interpersonalne, w szczególności komunikatywność
- Zorientowanie na klienta

Mile widziane:
- Co najmniej półroczne doświadczenie we wsparciu klienta zewnętrznego w obszarze IT
- Znajomość systemów SherePoint, PlanView, Service Now
- Umiejętność tworzenia makr w Excelu
- Znajomość branży bankowej (produktów, usług, procesów)

Prezentacja firmy

IT Professionals Sp. z o.o. jest firmą działającą na polu rekrutacji w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems