Młodszy Administrator Infrastruktury IT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa i okolice, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska pracy

• Monitorowanie Systemów Komputerowych
• Wykonywanie kopii bezpieczeństwa za pomocą HP Open View Data Protector
• Przeprowadzanie testów Business Recovery Serwis
• Wykrywanie i zgłaszanie awarii sprzętowych urządzeń HP
• Podejmowanie przewidzianych procedurami działań w przypadku wykrycia nieprawidłowości nadzorowanych systemów

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Elastyczne godziny pracy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Wymagania

• Znajomość zagadnień sieciowych
• Podstawowa znajomość systemów backupowych HP Open View Data Protector
• Znajomość budowy komputerów / serwerów
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Podstawowa znajomość systemów Linux / UNIX

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials