Młodsza Księgowa

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

Obowiązki:

Wsparcie w księgowaniu faktur

Weryfikacja dokumentów księgowych

Przygotowywanie dokumentów do płatności

Archiwizacja dokumentów księgowych

Praca z wykorzystaniem MS Excel.

Wymagania:

Wykształcenia wyższego (preferowany profil: rachunkowość / finanse), Dobrej znajomości aplikacji biurowych MS Office, w szczególności programu Excel, Dokładności, skrupulatności i rzetelności

Wysokiej kultury osobistej, Gotowości do rozwoju w obszarze księgowości/ finansów, Mile widziane: doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze księgowości.

Oferta:

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwości rozwoju zawodowego

Zatrudnienie w oparciu o pracę na umowę zlecenie.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.