Młodsza Księgowa

YASTA

05-620 Błędów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Filia biura rachunkowego na terenie gminy Błędów/k Grójca zajmuje się obsługą księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową firm, osób prywatnych i gospodarstw rolnych. Nasze biuro zlokalizowane jest 15 Km od Grójca, 17 km od Białej Rawskiej.

Poszukujemy osoby, która będzie się zajmowała:

  • przyjmowaniem od klientów, porządkowaniem, przygotowaniem do księgowania dostarczanych dokumentów,
  • księgowaniem dokumentów w programie księgowym Symfonia,
  • księgowaniem i przygotowywaniem rejestrów VAT i rozliczeń VAT gospodarstw rolnych, w tym deklaracje kwartalne na Fundusz Promocji Owoców i Warzyw
  • sprawdzaniem poprawności księgowań w wydrukami księgowymi i dokumentami źródłowymi
  • przygotowywaniem umów, rachunków/ew. list płac dla pracowników /zleceniobiorców zatrudnianych głównie w gospodarstwach, przygotowywaniem deklaracji do ZUS, utrzymywaniem kompletnej dokumentacji.
  • składanie dokumentów w urzędzie skarbowym, ZUS.
  • utrzymanie biura.

Wymagania

  • podstawowa znajomość programu Symfonia finanse i księgowość,
  • znajomość programu Płatnik
  • dobra obsługa Excel
  • przygotowanie merytoryczne w zakresie księgowości, podatków, w szczególności podatku VAT i PIT ( np. ukończone kursy , szkolenia szkoła kierunkowa).
  • obsługa innych programów księgowych, np. do obsługi KPiR, VAT.
  • podstawowa wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy.
  • min 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowym

KLUCZOWYMI CECHAMI kandydata są:

  • odpowiedzialność, samodzielność
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • UPORZĄDKOWANIE, skrupulatność, ustalanie priorytetów, planowanie prac
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie do ludzi i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
  • zaangażowanie , samodyscyplina

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami. Uprzejmie prosimy, aby przed wysłaniem aplikacji przeanalizować lokalizację biura i warunki i wymagania zawarte w ofercie.

OSOBY APLIKUJĄCE prosimy o przesłanie życiorysu, listu zawierającego bliższe informacje o kandydacie, w tym, oczekiwane wynagrodzenie na proponowanym stanowisku młodszego księgowego.

Prezentacja firmy

Biuro księgowe z siedziba w Piasecznie, filią na terenie pow. Grójeckieg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
1,5 roku do 2 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
za wyniki, terminowość, inne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa