Młodsza księgowa - Biuro księgowe

RUDIGER BI P.S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rudiger BI sp. z o.o. sp.k., to firma świadcząca usługi księgowe i kadrowo płacowe (biuro rachunkowe) dla przedsiębiorstw .

Jesteśmy doświadczonym sześcioosobowym zespołem księgowych. Od 11 lat działamy na terenie Warszawy i okolic. Cieszymy się ugruntowaną pozycją wśród Klientów.

W związku z rozwojem naszej firmy i realizacją nowych projektów szukamy osoby na stanowisko Młodsza Księgowa.

zakres obowiązków:

• Segregacja dokumentacji

• Wprowadzanie wyciągów bankowych oraz faktur

• Prowadzenie ksiąg handlowych oraz KPiR

• Przygotowanie dokumentacji do sporządzania sprawozdań finansowych

Stanowisko jest samodzielne, dlatego poszukujemy osoby odpowiedzialnej oraz rzetelnej. Praca jest wśród młodych ludzi w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku księgowym,

• szkolenia

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji wśród klientów

• wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

• miłą atmosferę pracy

Wymagania

• Oczekujemy znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

• samodzielności, rzetelności i zaangażowania

• edukacji w zakresie księgowości

• znajomość programów księgowych

Mile widziane:

• znajomość języka angielskiego

• doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Nasze biuro mieści się na Gocławiu (Praga Południe) obok CH Promenada.

Każde zgłoszenie jest przez nas uważnie rozpatrywane.

Prezentacja firmy

RUDIGER BI P.S.A. to firma świadcząca usługi księgowe i kadrowo płacowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta