Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko

mistrz zmiany

Nr ref.: 37258
Praca stała
Lokalizacja: Reńska Wieś

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych
  • nadzór nad eksploatacją maszyn
  • kontrola produktywności poprze optymalizację obsady maszyn oraz motywowanie i kontrolę pracowników
  • podejmowanie działań zmierzających do rozwiązania ewentualnych problemów technicznych           i jakościowych
  • przeprowadzania prób dotyczących zastosowań nowych materiałów, surowców i technologii
  • zabezpieczenie terminowych dostaw materiałów, surowców i półproduktów do produkcji
  • sporządzanie bieżących planów zatrudnienia.
  • kontrola czasu pracy i rozliczeń wielkości produkcji podległych pracowników
  • wprowadzanie odpowiednich danych i zapisów do SAP
  • realizacja rocznych celów produkcyjnych, dotyczących wydajności maszyn, poziomu złomu i wyrobów niezgodnych
  • współpraca z operatorami w zakresie uruchamiania maszyn i linii produkcyjnych

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność motywowania

Oferta:
  • umowa o pracę bezpośrednio u Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)