Mistrz Wydziału Narzędziowni

Pratt & Whitney Kalisz

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  •  organizowanie i kontrolowanie przebiegu pracy na linii produkcyjnej zgodnie z planami dziennymi i miesięcznymi oraz dostosowywanie się do zmieniających wymagań i priorytetów
  •  nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur, regulaminu pracy oraz przepisów BHP, P.Poż. i Ochrony Środowiska oraz Systemu Zarządzania Jakością PWK na linii produkcyjnej
  •  utrzymywanie powierzonych środków produkcji w stanie zdolności technicznej i technologicznej wg ich przeznaczenia
  •  prowadzenie ewidencji czasu pracy i jej analiza dla podległych pracowników
  •  prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z procedurami i systemem jakości PWK
  •  nadzorowanie użycia oprzyrządowania, narzędzi pomiarowych zgodnie z ich przeznaczeniem oraz kontrola stanu technicznego i terminowość legalizacji
  •  proponowanie zmian w procesach produkcyjnych i technologicznych
  •  wystawianie zapotrzebowań
  •  wykorzystanie narzędzi ACE w praktyce i nadzór nad ich stosowaniem na linii produkcyjnej
  •  monitorowanie pobrań narzędzi i oprzyrządowania
  •  nadzorowanie wysyłki wyrobów gotowych oraz dokumentacji wysyłkowej

Wymagania:

  •  wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne, mechaniczne
  •  min. 5 lat doświadczenia w obszarze produkcji – preferowane doświadczenie w obszarze produkcyjnym Narzędziowni
  •  umiejętność zarządzania procesem technologicznym i planowania produkcji
  •  umiejętność interpretacji rysunku technicznego, mile widziana znajomość rysunków technicznych amerykańskich
  •  umiejętność obsługi programów komputerowych, w zakresie MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP
  •  znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2
  •  wiedza z zakresu Programu Ciągłego Doskonalenia
  •  zdolności przywódcze, umiejętność pracy w zespole, ukierunkowanie na wyniki, komunikatywność, zdolność adaptacji

Jeżeli:

  •  nie boisz się wyzwań jakie niesie ze sobą zmiana stanowiska pracy
  •  jesteś zatrudniony w Pratt & Whitney Kalisz na podstawie umowy o pracę
  •  spełniasz wyżej wymienione wymagania

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

w terminie do: 15.05.2016

Prezentacja firmy

Pratt & Whitney Kalisz to producent części do silników gazowo-turbinowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria