MISTRZ UTRZYMANIA RUCHU

CERSANIT III S.A

WAŁBRZYCH, dolnośląskie

CERSANIT III S.A. w Wałbrzychu

zakład produkcyjny, wykorzystujący najnowocześniejsze linie technologiczne do produkcji
płytek ceramicznych
poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: WAŁBRZYCH

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za sprawność i stan techniczny maszyn
  • opracowywanie limitów na części zamienne
  • terminowa realizacja zamówień na części zamienne niezbędne do realizacji napraw
  • organizacja prac naprawczych, konserwacyjnych i remontowych
  • organizacja pracy podległego zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, automatyk),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień elektroenergetyki
  • znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • myślenie analityczne, kreatywność
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę zawarta bezpośrednio z naszą firmą)
  • wynagrodzenie odpowiadające aktualnym wymaganiom rynkowym
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • szeroko rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych dla Pracowników i członków ich rodzin