Mistrz Utrzymania Ruchu ds. Elektrycznych

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Zadania:

  • Nadzór nad stanem technicznym urządzeń, instalacji oraz sieci zgodnie z obowiązującymi instrukacjami i przepisami
  • Przeprowadzanie analiz przyczyn awarii oraz sporządzanie protokołów
  • Nadzór i koordynacja prac działu elektrycznego
  • Kontrola i rozliczanie zakresu wykonanych prac przez dział elektryczny
  • Udział w przygotowywaniu planów remontów oraz nadzór nad ich wykonaniem
  • Prowadzenie dokumentacji z przeglądów, napraw i remontów

Wymagania:

  • Wykształcenie: min. średnie techniczne lub wyższe (preferowane kierunki: elektryczny, elektromechaniczny, elektrotechniczny)
  • Uprawnienia kwalifikacyjne D i E (do 20kV)
  • Umiejętnośc pracy na programach klasy ERP
  • Znajomość funkcjonowania działu UR (obszar elektryczny)
  • Min. 5 letnieDoświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w obszarze UR
  • Znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.