MISTRZ SPAWALNICTWA/ MISTRZ MONTAŻU

Przemysłowa Akademia Rozwoju

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

poszukuje dla swojego klienta

kandydatów do pracy na stanowisko:

MISTRZ SPAWALNICTWA

Zakres obowiązków:

Sprawowanie nadzoru i organizacja pracy brygad spawaczy

Podstawowe wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w specjalnościach: spawalnictwo/konstrukcje stalowe, obróbka skrawaniem lub pokrewne
  • doświadczenie w zawodzie oraz kierowaniu zespołami ludzkimi w przemyśle
  • czynne uprawnienia i umiejętność spawania w metodach: MIG-MAG, TIG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i składania konstrukcji metalowych
  • samodzielność, odpowiedzialność , komunikatywność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • obsługa pakietów MS Office, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych

MISTRZ MONTAŻU

Sprawowanie nadzoru i organizacja pracy brygad monterów

  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w specjalnościach: spawalnictwo/konstrukcje stalowe, mechanika lub pokrewne
  • doświadczenie przy składaniu i montażu konstrukcji metalowych
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • miłą atmosferę i stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współfinansowanie szkoleń wspierających
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą propozycją aplikuj poprzez przycisk "Aplikuj".

Nie zapomnij podpisać następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Przemysłową Akademię Rozwoju Sp. z o.o. ”.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne