Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

• Udział w planowaniu produkcji oraz skuteczna realizacja założonego planu.

• Odpowiedzialność za osiąganie założonych celów, zadań i wskaźników procesu produkcyjnego

• Inicjowanie działań optymalizacyjnych i usprawniających (Organizacja Pracy i Procesów, 5S, Continuous Improvement Process, Kaizen, Lean Manufacturing).

• Tworzenie i zarządzanie dokumentacją produkcyjno-procesową.

• Organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu.

• Motywowanie podległych pracowników.

• Rozliczanie i raportowanie.

• Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem działu i zakładu.

• Kontrola przepływu surowców.

• Stałe doskonalenie pod względem jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

• Rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w procesie

Oferujemy:

• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu światowym

• Stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji

• Życzliwość i przyjemną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

• Wyjazdy i udział w unikalnych projektach realizowanych na całym świecie

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Wymagania

Wymagania:

• Min. 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi

• Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, koordynacyjne oraz zarządzania zespołem

• Zdolności analitycznego myślenia i samoorganizacji

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Duża samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

• Konsekwencja i upór w dążeniu do wyznaczonego celu

• Umiejętność planowania w połączeniu z systematycznością

• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Dodatkowe atuty:

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

• Doświadczenie w tworzeniu bądź restrukturyzacji działu produkcyjno-montażowego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Spółka z kapitałem zagranicznym - międzynarodowy lider w branży wyposa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji