Mistrz Produkcji / Team Manager

Alfa Laval Kraków Sp. z.o.o.

Kraków, małopolskie

Alfa Laval jest wiodącym na świecie dostawcą specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich. Oferowane urządzenia, kompletne linie technologiczne oraz serwis zapewniają naszym Klientom optymalny i bezawaryjny przebieg realizowanych procesów.

Nasze nowatorskie rozwiązania umożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak: olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki. Międzynarodowa struktura firmy, obejmująca swym zasięgiem około 100 krajów sprawia, że jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów praktycznie na całym świecie.

W związku z rozwojem Alfa Laval w Krakowie poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane mechaniczne,
  • Wiedzy z zakresu działania i obsługi maszyn CNC, najlepiej popartej praktycznym doświadczeniem,
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników bezpośrednio produkcyjnych,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu MRP.

Zakres obowiązków:

  • Zarzadzanie podległym obszarem produkcji (10-20 osób),
  • Stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników,
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji,
  • Optymalizacja procesów produkcji,
  • Egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur,
  • Działania ograniczające straty i koszty produkcji.

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty Multisport i Benefit, zajęcia językowe, dofinansowanie do posiłków).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.