Opis stanowiska pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Mistrz Mechanik (MM/06/19)

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń i instalacji technicznych na podległym obszarze.
  • Konsultacje z producentami maszyn i podzespołów w zakresie utrzymania ruchu, terminowe sporządzanie zapotrzebowań na części zamienne.
  • Udział w modernizacjach linii produkcyjnych.
  • Udział w codziennych porannych odprawach, gdzie uzgadniamy sprawy bieżące oraz planujemy konkretne czynności na liniach produkcyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń przemysłowych.
  • Dostępność do pracy 1 lub 2 zmianowej.
  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Stały system wynagrodzeń.
  • Ubrania robocze i buty zapewnia pracodawca.
  • Świadczenia socjalne.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od ZARAZ!

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis