Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ BANIMEX” Sp. z o.o. jest firmą która zatrudnia ludzi potrafiących dzielić swoją pasję w dziedzinie budownictwa z zaangażowaniem w pracy zawodowej. Posiadamy zespół pracowników aktywnie patrzących na zadania firmy z więcej niż jednej perspektywy .Zasadniczym celem firmy wynikającym z jego strategii, jest umacnianie i rozwijanie pozycji w Polskiej branży budownictwa inżynieryjnego.

Stanowisko:Mistrz Budowy

Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska:

  • kierowanie i bezpośredni nadzór nad brygadami budowlanymi
  • wsparcie dla Kierownika Budowy w zakresie przygotowania i organizacji budowy oraz ścisła współpraca na każdym etapie realizacji inwestycji
  • nadzór prac w realizacji powierzonego zakresu robót zgodnie z wymaganiami inwestycyjnymi
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i harmonogramem prac budowlanych
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, PPOŻ
  • nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem powierzonego sprzętu budowlanego na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczno-budowlane
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Mistrz budowy
  • gotowość pracy w delegacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, na podany adres e-mail

www.banimex.pl