Mikrobiolog / Mikrobiolog Diagnosta

Medicofarma S.A.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PILNIE poszukujemy kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Radom

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – mikrobiologia, biotechnologia, biologia, analityka medyczna, ochrona środowiska lub pokrewne
  • wymagane doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym – przynajmniej 2 lata
  • doświadczenia w wykonywaniu badań mikrobiologicznych produktów leczniczych, suplementów, produktów spożywczych i badań środowiskowych
  • umiejętności interpretacji wyników w odniesieniu do przepisów/ specyfikacji
  • podstawowej znajomości klasycznych technik mikrobiologicznych i diagnostyki mikrobiologicznej

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w zakresie organizacji pracy laboratorium będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie z zakresu analizy skuteczności preparatów dezynfekcyjnych oraz pracy ze szczepami wzorcowymi
  • doświadczenie z zakresu badania przydatności i walidacji metod mikrobiologicznych
  • znajomości standardów jakościowych obowiązujących w laboratorium
  • umiejętności obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
  • doskonałej organizacji pracy własnej, sumienności, rzetelność, kreatywność
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Firma Farmaceutyczna, produkująca leki i suplementy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Badania / Rozwój