Mikołów praca na kuchni

Ospajk

43-190 Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Restauracja w Mikołowie poszukuje osób na stanowisko pomoc kuchenna lub kucharz. Poszukujemy osób z zamiłowaniem do gotowania, kreatywnych. Mile widziane doświadczenie natomiast osoby bez doświadczenia chętnie przyuczymy. Wymagania: dyspozycyjność i pracowitość ! prawo jazdy kat B, sumienność i uczciwość. Cv wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy. Cv bez zdjęcia nie będą brane pod uwagę.

Prezentacja firmy

Zapraszamy do restauracji Mio Sushi, w której<br/>odnajdą Państwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia