"Mikołaj" - mobilny paczkomat, wydawanie paczek - Lublin, Świdnik

ITC Grupa - Polski HR

31-156 Kraków, lubelskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 31-156 Kraków

Pracownik mobilnego paczkomatu

Miejsce pracy: Lublin, Świdnik

Zakres obowiązków:

- wydawanie przesyłek w ramach tzw. "mobilnego paczkomatu"

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie - 180 zł netto/dzień

 Wymagania:

 - pełnoletność

- sumienność

- chęci do pracy

- dyspozycyjność w okresie 3-9.XI, 17-23.XI, 24.XI-21.XII

- warunek konieczny - posiadanie samochodu dostawczego