MIĘDZYNARODOWY PROGRAM ABSOLWENCKI MAHLE Polska w Krotoszynie

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Krotoszyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Koncern MAHLE jest liderem technologicznym w branżach silników spalinowych, systemach filtracji oraz kontroli termicznej. Około 66 000 pracowników zatrudnionych w około 150 zakładach produkcyjnych wygenerowało w 2014 roku sprzedaż o wartości prawie dziesięciu miliardów euro.

Dziel się wiedzą praktyczną, realizuj pomysły i bierz na siebie odpowiedzialność. Obecnie szukamy ambitnych osób do udziału w:

Wymagania

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów (każdy kierunek mile widziany)?
  • Chciałbyś zdobyć doświadczenie w dziedzinie, która Cię interesuje?
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe doświadczenia?
  • Posługujesz się biegle językiem angielskim?

To świetnie i wystarczy teorii. Czas, aby zdobyć praktyczne doświadczenie. Zrób pierwszy krok w kierunku swojej przyszłości i stań się częścią naszego zespołu. Twoi nowi koledzy już na Ciebie czekają! Twoja ścieżka kariery zaczyna się tu i teraz – z nami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Programie Absolwenckim w Krotoszynie, który zakłada:

  • 15-18 miesięczny intensywny, międzynarodowy program stażowy w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji ambitnych celów
  • Wyjazd do zagranicznego oddziału
  • Bezpośrednią współpracę z Mentorem oraz wysokiej klasy specjalistami
  • Gwarancję zatrudnienia po ukończeniu stażu

Prezentacja firmy

MAHLE to jeden z największych światowych dostawców w branży motor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa