Międzynarodowy Program Managerski dla Inżynierów

Michael Page

Pilawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy ambitnych, nastawionych na rozwój kandydatów zainteresowanych wzięciem udziału w rocznym programie managerskim.
Wybrani kandydaci będą budować kompetencje managerskie w poszczególnych działach produkcyjnych.
Po ukończeniu programu kandydaci będą mieli możliwość objęcia stanowiska Kierownika Obszaru w jednym z zakładów w ramach grupy (Europa Zachodnia).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Organizacja jest obecna na rynku w ponad 150 krajach dostarczając swoje produkty dla odbiorców na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Budowanie kompetencji w poszczególnych działach zakładu produkcyjnego
  • Realizacja projektów pod okiem mentora
  • Aktywne wsparcie działów produkcyjnych
  • Rozwijanie kompetencji managerskich poprzez szkolenia, aktywne uczestnictwo w życiu zakładu produkcyjnego
  • Raportowanie do Kierownika Zakładu oraz Globalnego Mentora Projektu

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe techniczne
* Chęć rozwijania się w kierunku managerskim
* Zaangażowanie oraz kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań
* Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
* Gotowość do relokacji po ukończeniu programu
* Płynna znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość dodatkowych języków
* Mile widziane doświadczenie zawodowe/ praktyki/ staże za granicą

Oferujemy

* Możliwość uczestnictwa w rocznym programie managerskim
* Możliwość nabycia kompetencji w zarządzaniu zespołem
* Pracę z nowoczesnymi technologiami
* Objecie stanowiska Kierownika Obszaru poza granicami Polski po ukończonym stażu

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pilawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page