Mid Javascript Full Stack Developer

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1139503

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Javascript Full Stack Developer

Lokalizacja: Szczecin / remote
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 50-65 zł/h netto
Współpraca: współpraca długoterminowa, pierwszy kontrakt na 3 miesiące
Start date: ASAP (lipiec/sierpień)
Godziny pracy: business hours
Zespół: Scrumowy; już istniejący
Cały proces rekrutacyjny, jak i codzienna praca – w pełni zdalnie.

O projekcie:
W chwili obecnej zespół IT pracuje głównie nad nową platformą sklepową, która jest tworzona w architekturze REST API i mikroserwisów. Programujemy w nuxt.js, vue.js oraz TypeScript.

Zadania:
  • Tworzenie i rozwój REST API dla rozbudowanej platformy sklepowej
  • Tworzenie frontend-u dla nowej platformy sklepowej
  • Integracja sklepu z zewnętrznymi serwisami
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Wspólne planowanie i estymacja zadań oraz uczestnictwo we wszystkich eventach Scrumowych

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Javascript Full Stack Developera
  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w vue.js, vuex, nuxt
  • Komercyjne doświadczenie w node.js (OOP, TypeScript, NestJS)
  • Wiedza na temat wzorców projektowych, DDD, TDD, BDD
  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji Git i pracą z CI/CD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Ponadto, mile widziane doświadczenie w pracy z technologiami:
  • Docker, Kubernetes, Google Cloud, AWS
  • Redis, Websockets, RabittMQ, Elasticsearch
  • SQL (Postgres, My SQL) I NoSQL (MongoDB)

Oferujemy:
  • MacBook do pracy – tylko onsite
  • Monitor Ultra Wide 34' w biurze – tylko onsite
  • Wpływ na wybór rozwiązań technicznych oraz flow pracy dzięki scrumowym eventom
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland