Opis stanowiska pracy

Polsko-amerykańska spółka TikaMobile Poland Sp. z o.o.
zajmująca się dostarczaniem zintegrowanych,
mobilnych systemów planowania i zarządzania oraz
rozwiązań business intelligence, poszukuje pracownika na stanowisko:

Microstrategy Developer

Wymagania

- język angielski
- min. roczne doświadczenie w pracy w środowisku
Microstrategy
- znajomość produktów Microstrategy
- podstawowa znajomość architektury baz danych
- umiejętność pracy w zespole i samodzielność
- elastyczność, dyspozycyjność i odpowiedzialność
- wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność

Prezentacja firmy

TikaMobile is a SaaS mobile BI company offering the life sciences... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonus kwartalny
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting