OTTO Work Force OTTO Work Force

METROLOG

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Dla naszego Klienta, będącego jednym z czołowych dostawców szyberdachów na świecie, OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

METROLOG

Miejsce pracy: Września koło Poznania
Numer referencyjny: MO/ME/04/2015

Miejsce w organizacji
Metrolog tworzy zespół działu jakości i raportuje bezpośrednio do Kierownika Działu Systemów Jakościowych.

Cel stanowiska
Stanowisko Metrolog ma na celu organizację pomiarów surowca oraz produktów gotowych za pomocą specjalistycznego sprzętu CMM i według specyfikacji od klienta, programowanie sprzętu oraz generowanie raportów pomiarowych.

Zakres obowiązków
• Przygotowywanie raportów z kontroli na wejściu (zgodnie ze specyfikacją)
• Przygotowywanie raportów nt. niezgodności (NCR)
• Przeprowadzanie pomiarów komponentów oraz produktów na maszynie CMM
• Prowadzenie zapisów dot. defektów w produktach
• Ustawianie programów pomiarowych
• Branie udziału w procesie ciągłego doskonalenia
• Sprawdzanie i raportowanie wymiarów krytycznych (SPV)
• Utrzymywanie systemu kalibracji oraz sprzętu zgodnie z normami branży motoryzacyjnej
• Wsparcie działu produkcji wiedzą oraz umiejętnościami
• Praca zgodna z przepisami BHP oraz Ochrony Środowiska
• Inne polecenia przełożonych zgodne z przepisami prawa pracy i ustalonym w umowie o pracę rodzajem pracy

Wymagania na stanowisku
• Wykształcenie: średnie techniczne
• Doświadczenie: 2 – 5 lat na podobnym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej/ lotniczej
• Umiejętności: biegła znajomość obsługi maszyny typu CMM, dobra organizacja pracy, dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Możliwości rozwoju w strukturach firmy, szkolenia
• Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
• Zatrudnienie w firmie, w której najważniejszymi wartościami są: rozwój pracowników praca zespołowa i transparentna komunikacja.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.