Metrohouse S.A. - Specjalista ds. sprzedaży - KATOWICE

Aproa Group Sp. z o.o.

40-055 Katowice, śląskie

Od: Aproa Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 40-055 Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena

Metrohouse S.A. to wiodąca sieć agencji nieruchomości w Polsce obecna na rynku od 10 lat. Oferta firmy obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład grupy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance i Salon Dewelopera.

----- Specjalista ds. sprzedaży -----

Miejsce pracy: Katowice - Śródmieście

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku specjalizuje się w obsłudze klienta kupującego. Jej głównym zadaniem jest zbadanie potrzeb klienta oraz prezentacja ofert spełniających poznane wcześniej kryteria. W zakres obowiązków wchodzi również aktywny udział w finalizacji transakcji.

Jest to praca oparta w całości na wynagrodzeniu prowizyjnym. Osoba z doświadczeniem handlowym lub doświadczeniem w branży przy odpowiednim zaangażowaniu jest w stanie wypracować wynagrodzenie w wysokości kilku średnich krajowych. Niewątpliwą zaletą dla kandydata na to stanowisko jest fakt, że firma zapewnia zarówno przydział klientów kupujących jak i gotowe do zaprezentowania dla nich oferty.

Wymagania:

Doświadczenie w obrocie nieruchomościami lub doświadczenie w handlu oraz bezpośrednim kontakcie z klientem. Elastyczność, mobilność, dyspozycyjność, entuzjazm, wytrwałość w dążeniu do celu oraz cierplowość. Wysoka kultura osobista oraz chęć rozwoju w jednej z największych firm zajmujących się obrotem nieruchomościami w Polsce.

Oferujemy:

Sprawdzone i skuteczne standardy pracy, pełne zaplecze techniczne, wsparcie na każdym etapie działalności, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz dobrą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole.

Początkowa forma zatrudnienia - umowa zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S.A. danych osobowych w celach rekrutacji.

Metrohouse S.A. Oddział Katowice