Merytoryczny Likwidator Szkód Zagranicznych

Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za:

• samodzielną i terminową likwidację szkód z IV Dyrektywy oraz Zielonej Karty w oparciu o regulację europejskie (analiza okoliczności i rozmiaru szkody, korespondencja ze stronami zaangażowanymi a także partnerami Van Ameyde Polska);
• kompletację akt szkodowych;
• podejmowanie czynności zmierzających do ustalenia odpowiedzialności, ustalenia wysokości odszkodowania, wydawanie decyzji, aktualizację rezerw szkodowych
• współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód,
• przestrzeganie regulacji prawnych i przepisów wewnętrznych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Znajomość języków obcych (obowiązkowo język angielski)
• Min. trzyletniego doświadczenia w likwidacji szkód
• Znajomość prawa ubezpieczeniowego oraz zagadnień dotyczących likwidacji szkód
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
• Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
• Bardzo dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

Van Ameyde Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, od 2001 roku zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia